Looking for BPA free lunch boxes that are safe, durable and eco-friendly? You've come to the right place. At Biome, we offer a wide range of lunch boxes that are made from non-toxic materials such as stainless steel, glass, bamboo and silicone. Whether you need a lunch box for yourself, your kids or your partner, we have something for everyone. You can choose from different sizes, shapes, colors and designs to suit your preferences and needs. Our lunch boxes are easy to clean, with a variety of leak-proof, dishwasher-safe and microwave-safe containers. They also help you reduce waste and save money by avoiding disposable packaging and plastic bags. Browse our collection of BPA free lunch boxes and find your perfect match today.
-
Rated 4.8 out of 5 stars106Regular price $99.00Regular priceUnit price per
Sale price $99.00Back soon -
Rated 4.4 out of 5 stars16Regular price $84.95Regular priceUnit price per
Sale price $84.95 -
Rated 4.9 out of 5 stars8Regular price $35.95Regular priceUnit price per
Sale price $35.95 -
Rated 4.3 out of 5 stars28Regular price $18.95Regular priceUnit price per
Sale price $18.95 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $43.95Regular priceUnit price per
Sale price $43.95 -
Rated 4.2 out of 5 stars6Regular price $49.95Regular priceUnit price per
Sale price $49.95 -
Rated 4.7 out of 5 stars13Regular price $120.00Regular priceUnit price per
Sale price $120.00Back soon -
Rated 4.7 out of 5 stars3Regular price $19.95Regular priceUnit price per
Sale price $19.95 -
Rated 4.7 out of 5 stars21Regular price $49.95Regular priceUnit price per
Sale price $49.95 -
Rated 4.8 out of 5 stars5Regular price $59.95Regular priceUnit price per
Sale price $59.95 -
Rated 4.8 out of 5 stars31Regular price $49.95Regular priceUnit price per
Sale price $49.95 -
Rated 4.9 out of 5 stars25Regular price $44.95Regular priceUnit price per
Sale price $44.95 -
Rated 4.9 out of 5 stars18Regular price $13.95Regular priceUnit price per
Sale price $13.95 -
Rated 4.8 out of 5 stars18Regular price $49.95Regular priceUnit price per
Sale price $49.95 -
Rated 5.0 out of 5 stars4Regular price $15.95Regular priceUnit price per
Sale price $15.95Back soon -
Rated 4.3 out of 5 stars3Regular price $22.95Regular priceUnit price per
Sale price $22.95Back soon -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $49.95Regular priceUnit price per
Sale price $49.95 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $34.95Regular priceUnit price per
Sale price $34.95 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $65.95Regular priceUnit price per
Sale price $65.95 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $33.95Regular priceUnit price per
Sale price $33.95 -
Rated 4.8 out of 5 stars12Regular price $75.00Regular priceUnit price per
Sale price $75.00 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $69.95Regular priceUnit price per
Sale price $69.95 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $33.95Regular priceUnit price per
Sale price $33.95 -
Rated 5.0 out of 5 stars6Regular price $46.95Regular priceUnit price per
Sale price $46.95 -
Back soonRated 5.0 out of 5 stars3Regular price $58.95Regular priceUnit price perSale price $58.95Back soon -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price From $39.95Regular priceUnit price per
Sale price From $39.95 -
Rated 4.0 out of 5 stars4Regular price $69.95Regular priceUnit price per
Sale price $69.95 -
Regular price $15.95Regular priceUnit price per
Sale price $15.95 -
Rated 5.0 out of 5 stars4Regular price $22.95Regular priceUnit price per
Sale price $22.95 -
Rated 3.7 out of 5 stars10Regular price $59.95Regular priceUnit price per
Sale price $59.95 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $22.95Regular priceUnit price per
Sale price $22.95Back soon -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $16.95Regular priceUnit price per
Sale price $16.95 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $59.95Regular priceUnit price per
Sale price $59.95 -
Rated 4.6 out of 5 stars7Regular price $59.95Regular priceUnit price per
Sale price $59.95 -
Regular price $49.95Regular priceUnit price per
Sale price $49.95 -
Rated 3.7 out of 5 stars10Regular price $59.95Regular priceUnit price per
Sale price $59.95 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $28.95Regular priceUnit price per
Sale price $28.95 -
Rated 4.8 out of 5 stars13Regular price $45.00Regular priceUnit price per
Sale price $45.00 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $33.95Regular priceUnit price per
Sale price $33.95 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $59.95Regular priceUnit price per
Sale price $59.95 -
Rated 4.8 out of 5 stars12Regular price $22.95Regular priceUnit price per
Sale price $22.95Back soon -
Back soonRated 4.4 out of 5 stars10Regular price $42.95Regular priceUnit price perSale price $42.95Back soon -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $33.95Regular priceUnit price per
Sale price $33.95 -
Rated 4.5 out of 5 stars8Regular price $30.95Regular priceUnit price per
Sale price $30.95 -
Back soonRated 4.5 out of 5 stars19Regular price $46.95Regular priceUnit price perSale price $46.95Back soon -
Rated 4.4 out of 5 stars7Regular price $89.95Regular priceUnit price per
Sale price $89.95 -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $16.95Regular priceUnit price per
Sale price $16.95 -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $17.95Regular priceUnit price per
Sale price $17.95








































